Imprezuj w najlepszym lokalu w okolicy Jeżeli w niedalekiej przyszłości szykuje Ci się jakaś rocznic, wydarzenie lub czyjeś urodziny, to warto pomyśleć o urządzeniu przyjęcia lub imprezy. A jeśli mowa o imprezach, to warto pomyśleć o naszym lokalu „Zajazd nad turkusową wodą”. Specjalizujemy się w organizacji wszelkich imprez okolicznościowych. Twoje dziecko ma osiemnastkę? Przyjdź do nas. Ustawimy menu, które będzie Cię satysfakcjonowało, możesz dokładać i odejmować do menu co tylko zechcesz. Jeśli myślisz o wersji niskobudżetowej, to proponujemy menu bez placków. Jesteś przewodniczącym klasy i musisz zorganizować studniówkę? Nasz lokal nadaje się do takiej imprezy doskonale. Przestrzenna sala sprawi, że tańczenie poloneza będzie przyjemnością, a nie utrapieniem (jak to się dzieje w przypadku zbyt ciasnej sali). Jeśli bierzesz ślub to idealną decyzją będzie u nas urządzić wesele. Kilka komunii na sali przedzielonej kurtynami zapewni prywatność gościom Twojego dziecka. Zatrudniamy animatora, który skutecznie zabawi dzieci i nie będą one zadawać pytania tak często słyszanego co dziesięć minut: „Kiedy jedziemy do domu?”. Najpiękniejsze wnętrze w okolicy – co widać w galerii – bursztynowe żyrandole, świecący tynk na ścianach, zdumiewające oświetlenie. Najlepsza oprawa muzyczna na życzenie klienta zapewni gościom wspaniałą zabawę do samego rana. A wszystko to możesz mieć wydając naprawdę stosunkowo niewielkie pieniądze. Wejdź na naszą stronę i sprawdź cennik. Zadzwoń, zrób przedpłatę i sala zarezerwowana. Zapraszamy!

Wspólny wypad na miasto i co dalej? Imprezy domowe mają swój urok, jednak od czasu do czasu trzeba wyjść na powietrze i zaczerpnąć kultury z zewnątrz. Planując wspólny wypad ze znajomymi na miasto, warto wcześniej ustalić co będziecie robić, by uniknąć bezproduktywnego błąkania się ulicami miasta. Oczywiście standardowym wyjściem w takiej sytuacji jest bar lub klub, w którym możecie spokojnie usiąść, porozmawiać, ale także w przypadku tego drugiego miejsca, również potańczyć, jeżeli najdzie was taka ochota. Jeżeli akurat w tym samym czasie, kiedy jesteście na mieście, odbywa się jakiś koncert, to sprawa wydaje się być oczywista. Czasami warto przed wyjściem z domu odwiedzić stronę internetową miasta, gdzie powinien znajdować się przewodnik kulturalny z aktualnymi wydarzeniami. W ostateczności wspólny wypad do kina też nie jest wcale najgorszym rozwiązaniem. Gdy jednak brakuje wam sportowych wrażeń i chcecie się rozerwać, wówczas z pewnością znajdziecie takie miejsce jak np. kręglarnia lub squash. Większość barów jest również wyposażona w stoły bilardowe, które mogą zainteresować przede wszystkim stronę męską. Są miasta, które oferują także wspinaczkę górską, a gdy się okaże, że wasza grupa jest usportowiona, to zawsze możecie wybrać się na wycieczkę rowerową lub na wspólny wypad nad jezioro. Ci nieco starsi z pewnością będą preferować o wiele bardziej dystyngowane miejsca jak np. urocza knajpa lub restauracja, w której można oprócz wspominania dawnych lat, dobrze zjeść. Młodzież na pewno jest w stanie znaleźć coś dla siebie. A co z tymi najstarszymi? O nich też nie można zapominać. Ci bardziej wymagający mogą wstąpić do niejednego klubu seniora, który znajduje się praktycznie w każdym mieście. Pozostali na pewno nie będą narzekać przy spotkaniach w knajpie lub restauracji, bądź spacerach. A może ognisko, które jest dobre dla ludzi w każdym wieku.

Gry towarzyskie w trakcie imprez domowych Szykujesz się na imprezę domową? Zaprosiłeś wielu swoich znajomych? Ale nie wiesz jak urozmaicić ten czas, kiedy będziecie razem przebywać? Kiedy rozmowa się nie klei, najlepszym sposobem na rozgrzanie atmosfery wokół wszystkich zgromadzonych są gry towarzyskie, które obecnie są bardzo popularne i można znaleźć je w wielu sklepach. Istnieją też takie, które można wymyślić samemu, a do tego potrzebna jest zaledwie kartka i długopis. To najlepsze koło ratunkowe, kiedy następuje tzw. nie zręczna cisza lub nie wszyscy twoi znajomi znają się ze sobą zbyt dobrze. I tutaj trzeba uważać, by gra towarzyska, którą zaproponujesz, nie była zbyt bezpośrednia i otwarta dla tych, którzy mogliby poczuć się niekomfortowo, odpowiadając np. na intymne pytania. Jeżeli znajdujesz się w towarzystwie zgranej ekipy, wówczas nie ma żadnych ograniczeń. Gdy jednak wśród was są tacy, którzy mogli spotkać się dopiero po raz pierwszy, trzeba wymyślić coś bardziej neutralnego. Sama idea gier towarzyskich to znakomity sposób na spędzanie wolnego czasu. Istnieją gry karciane, gry planszowe, w trakcie których można podzielić się na drużyny, gry mimiczne, wywołujące z kolei salwy śmiechu i wiele innych. Nie bój się pójść do sklepu i zakupić którąś z gier towarzyskich dla dorosłych. Obecnie jest ich mnóstwo i tylko od Ciebie oraz od twoich znajomych zależy co sobie upodobacie. W ostateczności, kiedy nie będziecie mieć już żadnych pomysłów na jakąkolwiek zabawę, możecie wrócić do korzeni i wypróbować coś co zawsze sprawdza się w stu procentach na każdej imprezie, chodzi oczywiście o karaoke…